Kovanie

Aby sa každému vlastníkovi okien TOP-PLAST žilo lepšie a pohodlnejšie, použité zostalo značkové kovanie ROTO NT. Všetky upínacie čapy plocho vedené cez dokonale rovnú, vyprofilovanú lištu kovania sa vyznačujú dlhotrvalou životnosťou. Veľmi dôležitá je tiež dokonalosť formy, elegantný a harmonický vzhľad krídelného kovania. Kovanie ROTO NT s povlakom Rotosil to nie je len moderný vzhľad matného striebra, ale tiež záruka trvácnosti a ochrany pred koróziou. Kovanie ROTO NT zaisťuje tiež možnosť jednoduchej regulácie dotlačenia krídla k rámu, vďaka čomu môžeme rozhodovať o dodatočnom zvýšení tesnenia okna v zimnom období. 

Vybavenie okien od firmy TOP-PLAST je nadštandardný pôžitok proti iným oknám na trhu.

Komfort obsluhy zvyšuje umiestnená štandardne v oknách od firmy TOP-PLAST blokáda chybnej polohy kľučky s integrovaným zdvíhačom krídla, vďaka ktorému užívateľ neurobí žiadnu chybu obsluhujúc okno a zároveň zaistí jeho správne zatváranie a otváranie.

V starostlivosti o bezpečnosť každého zákazníka okná od firmy TOP-PLAST charakterizuje zvýšený štandard ochrany proti vlámaniu. Každé okenné krídlo je štandardne vybavené dvoma poistkami proti vypáčeniu od strany kľučky, kde sa nachádza najslabšie miesto. Kovanie ROTO NT je ale predsa moderný, modulový bezpečnostný systém /dostupné sú rôzne riešenia v oblasti bezpečnosti ochrany proti vlámaniu/.

V oknách od firmy TOP-PLAST sa štandardne používa mikroventilácia, ktorá zaisťuje stály prístup vzduchu bez toho, aby sa miestnosť vychladila.

Za účelom zaistenia vysokého komfortu obsluhy okná od firmy TOP-PLAST môžu byť dodatočne vybavené tiež polohovou poistkou, ktorá umožní správne nastavenie krídla v ľubovoľne vybranej sklopnej vzdialenosti.

Okná od firmy TOP-PLAST sú vybavené hliníkovými kľučkami značky HOPPE, svetového lídra vo výrobe tohto príslušenstva. Charakterizujú sa veľkou trvácnosťou a originálnym tvarom. Dostupné sú v rôznych farbách, odporúčame hlavne farebné prevedenie staré zlato a matné striebro.

Kľučka a miesto jej montáže, je veľmi neuralgickým miestom okna, je vystavené ľahkému vlámaniu. Preto v starostlivosti o bezpečnosť TOP-PLAST vybavuje svoje okná v systémoch 70 a 80 mm špeciálnymi, veľakrát vyskúšanými kľučkami sérií SECUSTIK s bezpečnostnou funkciou, ktorá zaisťuje ochranu proti vlámaniu

Plastové okná Nitra

Palánok 4605/5, 949 01 Nitra 
oproti bývalý obchodný dom Prior
Pondelok - Piatok 9:00 - 16:00
0905 / 721 070 | 0911 / 721 070

Plastové okná Levice / Veľký Ďur

Janka Kráľa 2, 935 34 Veľký Ďur (sídlo firmy)
0911 / 721 070

Topplast mapa prevádzky
© 2003 - 2024 Top-Plast