Vchodové plastové dvere

Vchodové plastové dvere

Potrebujete elegantné vchodové dvere? Ponúkame klasické modely s jednoduchým dizajnom, vďaka ktorým bude mať vchod do domu rafinovaný charakter. Okrem toho poskytujú pokoj a bezpečnosť, izloáciu od hluku, a v prípade potreby sa zablokujú. Nemusíte pamätať na ich zamkýnanie, pretože to urobia pre vás!
Dvere dostupné v modeloch GENEO, SYNEGO, LIVIO, GLOBAL, NOVEL, INEO

Vchodové dvere

Lebo dobrý vchod sa počíta

Vstupné dvere EUROCOLOR sú elegantnou vizitkou vášho domu. 100% funkčnosť zabezpečujú vybrané konštrukčné prvky a originálny štýl. Mnoho výhod na dosah ruky.

Design

Ukáž elegantný vkus

Ideco

Conturo

Cinemo

Lumeo

Linea

Ineo

Quadro

Centro

Estetik

Primo

Trio

Elegant

Tinto

Slim

Vido

Line

Select

Simple

Ak potrebujete niečo naviac

pozrite sa na kolekciu dverí ALUMORE

Kovanie EUROCOLOR

Vojdite do sveta nových možností

Kovanie dverí EUROCOLOR sa používajú okrem iného v automatickej verzii. To znamená, že po zabuchnutí dvere sa uzamykajú automaticky. Nemusíte pamätať na zamykanie kľúčom, ale vaša bezpečnosť zostáva neohrozená. Doprajte si tento luxus.

Spoľahlivý profil

Nemecká dôkladnosť

Nemecká spoľahlivosť a značkové komponenty sú kľúčom k vytvoreniu veľkolepých dverí. 5 a 6-komorové systémy značky Rehau alebo Schüco až do šírky 86 mm poskytujú zvýšenú energetickú účinnosť, komfort a pohodu po mnoho rokov. Je to ideálne riešenie pre klasické aj energeticky úsporné stavby.

Hliníkový prah

Strážca tepla

Pokles teploty sa vás už nebude týkať. Hliníkový prah znížením javu tepelného mosta vás ochráni pred zbytočnými tepelnými stratami. Nízky prah zaručuje pohodlný vonkajší priechod. Výsledok: rodinné teplo, ktoré zostáva vo vnútri.

Doplnky a príslušenstvo

Doplnenie krásy

Tieto detaily transformujú moderné interiéry, pridávajú charakter a zdôrazňujú individualitu. Otočte kľúčom do sveta príslušenstva EUROCOLOR a uvidíte, koľko vám môžeme ponúknuť! Navrhnite svoju variáciu štýlu, tvaru a farby. Vytvoríme dvere na mieru podľa vašich očakávaní.

Galéria realizácií

Plastové okná Nitra

Palánok 4605/5, 949 01 Nitra 
oproti bývalý obchodný dom Prior
Pondelok - Piatok 9:00 - 16:00
0905 / 721 070 | 0911 / 721 070

Plastové okná Levice / Veľký Ďur

Janka Kráľa 2, 935 34 Veľký Ďur (sídlo firmy)
0911 / 721 070

Topplast mapa prevádzky
© 2003 - 2024 Top-Plast