Okenné a dverové doplnky

Okenné a dverové doplnky

Ponuka firmy TOP-PLAST to nie sú len okná a dvere, ale tiež rôzne príslušenstvo, ktoré dopĺňa základné výrobky a vo väčšine prípadov zaisťuje veľa dodatočného pôžitku, akým je napríklad zvýšený komfort alebo praktická funkčnosť. 

Vďaka prevereným už riešeniam firma TOP-PLAST môže ponúknuť svojim zákazníkom širokú škálu okenných a dverových doplnkov.

Systémové doplnky

Vysoko rozvinutá technológia profilov PVC využívaná firmou TOP-PLAST, predvída veľa systémových riešení ako napríklad: rozšírenia, spojené profily, zosilnené profily, dilatačné profily, kryty na prahy do balkónových dverí a veľa iných, často používaných pri všetkých netypických riešeniach.

Doplnky pre kovanie

Ak si vyberiete okná od firmy TOP-PLAST s kovaním ROTO, vyberiete najväčšiu funkčnosť. Vďaka novým nápadom a vysokorozvinutej technológii môžete dodatočne vybrané druhy okien vybaviť výhodnými a praktickými elementmi:
  • kľučková protiprievanová poistka – stabilne udržuje krídlo vo vybranej polohe, zaisťujúc tak ochranu pred uzavretím okna alebo dverí, napríklad v prievane
  • rúčka a balkónový patent – slúži do zatvárania dverí pri východe na balkón alebo terasu, veľmi výhodný a estetický doplnok, vďaka ktorému každý deň môžeme pohodlne používať okná od firmy TOP-PLAST
  • polohovateľné sklápanie – zaistí reguláciu prístupu vzduchu v miestnosti akurát v takom množstve, aké potrebujeme, ľahké a pohodlné ovládanie kľučkou dovolí odchyľovať okno v rôznych uhloch

Hliníkový prah v balkónových dverách

Sloboda prechádzania je neobmedzená a to vďaka špeciálnemu hliníkovému prahu, ktorý sa montuje v balkónových dverách vo vybraných okenných systémoch od firmy TOP-PLAST. Tento prah zaistí zvýšený komfort užívania vďaka špeciálnej technológii montáže so zárubňou, čo činí každú miestnosť miestnosťou bez architektonických bariér.

Parapety

Vnútorné parapety ponúkané firmu TOP-PLAST sú vyrobené z komôrkových profilov z PVC. Vonkajší povrch týchto parapetov je vyhotovený z vysokokvalitného laminátu na báze melamínovej živice, čo ho činí parapetom s vysokou trvácnosťou a dlhou životnosťou. Charakterizuje ho tiež vysoká odolnosť na stieranie, poškrabanie a cigaretový oheň, veľká trvácnosť vďaka solídnej hrúbke komôrkových stien ako aj odolnosť voči vlhkosti a teplote do +60 stupňov C. V ponuke firmy TOP-PLAST si každý klient nájde tiež ľubovoľný druh vonkajšieho parapetu.

Vetrací systém

Zdravie, dobrá nálada a spokojnosť sú tak isto dôležité ako vyhýbanie sa stavebným chybám, do ktorých sa môže pričiniť vysoká vlhkosť. Vzduch, ktorý sa nachádza vo vnútri miestnosti sa ľahko zanečistí špinou a vlhkom, čo sa nepriaznivo odzrkadlí na zdraví bývajúcich a zároveň zníži komfort bývania a užívania budovy. Preto tak dôležitá je úloha vetracích systémov za účelom zabezpečenia ideálnej mikroklímy v miestnosti.

Kľučky, držadlá, samozatvárače

Prispôsobujúc sa požiadavkám investorov ponuka TOP-PLAST predvída tiež také doplnky, ako sú samozatvárače do vchodových dverí, zaisťujúce automatickú funkciu zatvárania alebo špeciálne zatvárače do svetlíkov, ktoré umožnia ovládanie vysoko položeného okna z úrovne užívateľa. Ponuka firmy tiež obsahuje rôzne druhy držadiel, kľučiek ako aj dverové guľy rôznych tvarov a farieb, v súlade s najnovším módnym trendom.

Plastové okná Nitra

Palánok 4605/5, 949 01 Nitra 
oproti bývalý obchodný dom Prior
Pondelok - Piatok 9:00 - 16:00
0905 / 721 070 | 0911 / 721 070

Plastové okná Levice / Veľký Ďur

Janka Kráľa 2, 935 34 Veľký Ďur (sídlo firmy)
0911 / 721 070

Topplast mapa prevádzky
© 2003 - 2024 Top-Plast