• O nás

Profil našej firmy

Od roku 1996 sme tvorili ucelené konzorcium s viacerými výrobnými spoločnosťami. Tieto spoločnosti aj so zahraničnou účasťou sa zaoberali výrobou plastových okien a dverí, ale aj inými inžinierskymi prácami, architektúrou a stavebnou činnosťou.Preto, aby sme mohli lepšie vyhovieť zákazníkovi a skvalitniť ponúkané služby v oblasti plastových okien a dverí, a tiež aby sme venovali stálu pozornosť novým trendom a riešili problematiku v tomto odvetví sme sa odlúčili.Odlúčením sa od tohto konzorcia vznikla v roku 2003 firma TOP - PLAST so sídlom v Slovenskej republike. Tým našej firmy tvoria pracovníci s dlhodobými skúsenosťami v oblasti plastových okien a dverí. Tiež odborníci v oblasti výroby a montáže týchto okenných profilov.

Naše dlhoročné skúsenosti a vedomosti nás oprávňujú, aby sme Vám boli nápomocný pri výbere tých pravých okien pre Vás. Obráťte sa na nás a my Vám pomôžeme pri navrhnutí toho najlepšieho riešenia a výbere okien a dverí cez prípravu cenovej ponuky a spísanie zmluvy až po konečnú montáž okien aj s murárskymi prácami.Samozrejmosťou je aj demontáž pôvodných okien a ich likvidácia /odvoz/ zdarma. Po nás ostáva už len spokojný zákazník a okná ktoré nesklamú. Dovoz nových okien a dverí je tiež zdarma, za tieto služby zákazník u nás neplatí. '

Zavolajte nám ešte dnes a sami zistite, že naším hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka a preto poskytujeme nadštandardné služby, o čom svedčia aj stovky našich spokojných zákazníkov.

Plastové okná Nitra

Palánok 4605/5, 949 01 Nitra 
oproti bývalý obchodný dom Prior
Pondelok - Piatok 9:00 - 16:00
0905 / 721 070 | 0911 / 721 070

Plastové okná Levice / Veľký Ďur

Janka Kráľa 2, 935 34 Veľký Ďur (sídlo firmy)
0911 / 721 070

Topplast mapa prevádzky
© 2003 - 2024 Top-Plast