• Novinky
  • Prečo plastové dvere REHAU?

Prečo plastové dvere REHAU?

Ponúkame bohatý výber v oblasti moderných vonkajších dverí!

Veľmi vážnym elementom, ktorý rozhoduje o vzhľade domu sú práve vonkajšie dvere. 

plastove-dverePlastové dvere REHAU vyrobené z vysokokvalitného PVC spájajú vysokú kvalitu s moderným dizajnom, aby mohli zabezpečiť elegantný vchod do každého domu. Žiadne dvere, tak ako práve vchodové dvere z PVC nezaistia takú harmóniu s oknami, ako práve plastové dvere REHAU, zaistiac pri tom najlepší vzhľadový efekt každej stavby.

Plastové dvere REHAU ako klasické vonkajšie dvere sú veľmi stabilné, s dobrou tepelnou a zvukovou izoláciou, ako aj dlhodobou životnosťou tesnenia, ktoré nevymáhajú vysoké náklady na údržbu (stačí umývanie a čistenie bežným mycím prostriedkom a vodou) v porovnaní s drevenými dverami.

Všetky tieto vlastnosti garantujú zodpovedajúcu konštrukciu krídla a zárubne s prahom s tepelným mostom a špeciálnym utesnením.

Životnosť plastových dverí a spokojnosť majiteľa garantuje moderné a bezporuchové kovanie vyskúšaných značiek výrobcov dverového kovania ako sú GU, FUHR a ROTO. Vyskytujú sa vo viacerých verziách, všetko záleží od potrieb zákazníka.

Odporúčame hlavne kovanie automatické s 3 jazykmi, ktoré sa samoistne zatvárajú alebo kovanie so špeciálnymi hákmi, ktoré zvyšujú bezpečnosť domu. Závesy Dr Hahn použité v plastových dverách REHAU sú charakteristické veľkou únosnosťou a bezporuchovosťou. 

Plastové dvere sú tiež vybavené elegantnými kľučkami firmy HOPPE, ktoré sa vyskytujú v rôznych farbách. Ich moderná konštrukcia, vzhľad a vysoká kvalita použitých materiálov zaistia dlhú životnosť. 

Vzhľadom na požiadavky zákazníkov ponúkame široký výber dverového vyplnenia v rôznych variantoch a farbách. Podrobnejšie informácie na tému ponuky výplní môžete nájsť v našej obchodnej pobočke Top-plast. 

Ponúkame tiež veľmi veľký výber zasklenia, klopkadiel, rúčok, držadiel a iného príslušenstva.

Hovoriac krátko – ponúkame to, čo sa dnes vyžaduje od moderných vonkajších dverí!

Niektoré príklady plastových dverí Top-plast:

[widgetkit id=4]

Plastové okná Nitra

Palánok 4605/5, 949 01 Nitra 
oproti bývalý obchodný dom Prior
Pondelok - Piatok 9:00 - 16:00
0905 / 721 070 | 0911 / 721 070

Plastové okná Levice / Veľký Ďur

Janka Kráľa 2, 935 34 Veľký Ďur (sídlo firmy)
0911 / 721 070

Topplast mapa prevádzky
© 2003 - 2024 Top-Plast